Karpeti bilişim ve yazılım teknolojilerinde uzman düzeyde bilgi birikimine sahip profesyonel eğitim kadrosu ile inovatif ve güncel konularda uygulamalı eğitimler sunmaktadır. 2012 yılından beri bölgesinde, alanında lider kuruluşlarla işbirlikleri geliştirip eğitim ve danışmanlık sunan karpeti bu alanda bilgi birikimini farklı sektörler ile paylaşmaktadır.

Gerek bireysel gerekse kurum ve kuruluşlara eğitim çözümleri sunan Karpeti bölgesindeki potansiyeli, global pazara ulaştırabilmek için özgün eğitimlerini sürdürmektedir. Eğitimler, teknoloji firmaları ile iç içe, teknoloji transfer ofisinde uygulamalı olarak ve uzman eğitmen ile katılımcılar arasında birebir iletişim kurularak gerçekleştirilir.

Karpeti, geleceğini yazılım/bilişim alanında planlayan kişilerin kariyer hedeflerinde onlara yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Karpeti ayrıca proje danışmanlığı ve işletme koçluğu konularında da hizmet vermektedir. Bu anlamda Kosgeb, Avrupa Birliği Projeleri ve Tubitak Projeleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Karpeti